Максим Голубев (carabaas) wrote,
Максим Голубев
carabaas

Показ та обговорення фільму "Касабланка"

Показ та обговорення фільму "Касабланка"

«КАСАБЛАНКА»
мелодрама, 1942р.
Режисер: Майкл Кертіц
У ролях: Хемфрі Богарт, Інгрід Бергман, Пол Хенрід, Клод Рейнс, Конрад Фейдт

Залишивши батьківщину, американець Рік Блейн (Хамфрі Богарт), власник грального клубу в Касабланці, випадково зустрічається з коханої, Ільзою (Інгрід Бергман), яка покинула його колись, а зараз приїхала в місто разом зі своїм чоловіком, лидером антифашистського опору. По їх сліду йдуть німці, і Ільза намагається вблагати Ріка віддати їм важливі документи, що дозволять Віктору бігти з Касабланки, щоб продовжити свою боротьбу...
Сильні взаємні почуття колишніх коханих спалахують із новою силою та обумовлюють важкість морального вибору - вибору, вичерпно розкритого у відомому жесті Ріка та Ілзи, які стоять, притулившись один до одного щоками в очікуванні швидкого і, на жаль, неминучого розставання.
Фільм отримав три головних премії «Оскар»: за фільм, режисуру і адаптацію п'єси «Усі приходять до Ріка» Джоан Еллісон і Мюррея Бернета. Унікальність картини Майкла Кертіца - в абсолютно органічному поєднанні, здавалося б, непоєднуваного: антифашистського пафосу, детективної інтриги та потужних, типових для Голлівуду мелодраматичних колізій.

Posted by Максим Голубев on 5 сен 2017, 09:46

from Facebook
Tags: из Facebook
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments